You can enable/disable right clicking from Theme Options and customize this message too.Book Online

* Please Fill Required Fields *

Vybudujte svůj osobní brand díky lepším fotografiím

Nezařazené / No Comment / 1.7.2017

Sociální sítě, životopisy, profesní stránky.. to je jen začátek seznamu, kde všude vystavujeme své fotografie a dívá se na ně potenciální klient nebo zaměstnavatel. První dojem děláme jen jednou a není nic neobvyklého, že ho děláme právě fotografií na profilu. Není tedy od věci se zamyslet nad tím, jak se světu prezentujeme.

Osobní branding je můj fotografický produkt. Znamená pro mě focení v menším rozsahu než je standardní portrétní sezení. Fotografie pro osobní branding jsou dost často hotové během hodiny. Budování osobního brandu ale není jen o fotografiích. Je to o celém vystupování, působení na své publikum a zprávě, kterou světu vysíláte. Abych Vám mohla pomoci Váš osobní brand vybudovat nejlépe, jak to jen jde, musíme pracovat spolu.

Příprava na focení

Těžko na cvičišti, lehko na bojišti platí i v případě budování osobního brandu. Před focením se s Vámi chci vždycky potkat a pobavit se o tom, jak na fotkách chcete působit. Co je Vaše profese, kdo je Váš klient, nebo za jakým účelem budete fotky využívat. To vše promítnu do focení. Výstupem budou fotografie, na kterých budete nejen vypadat výborně, ale i působit přesně tak, jak potřebujete. Fotografie připravím i pro různé sociální sítě, které plánujete využívat od instagramu, facebooku až po linked-in. Všechny mají různé standardy velikostí a rozměrů fotografií.

O krok napřed

Video marketing je jedna z nejúčinějších forem prezentace a se mnou ho můžete využít jako součást osobního brandingu. Při focení natočím několik záběrů videa, které budete moct použít pro své sociální sítě a oslovit tak širší publikum. Buďte o krok napřed. Vybudujte si svůj osobní brand.

Jak na to?

Objednejte se na konzultaci zdarma k focení Vašeho osobního brandu. Pobavíme se o tom, jaká je Vaše představa a čeho chcete dosáhnout. Poté se domluvíme na termínu focení. Během schůzky Vám poradím, co si na focení přinést s sebou a jak se nejlépe připravit. Focení bude probíhat v mém fotoateliéru v Pardubicích, v Automatických mlýnech. K dispozici může být i vizážistka a kadeřnice.  Konzultaci k focení zdarma si objednejte na mém telefoním čísle 774 06 06 13 nebo na emailu edit@editbphoto.com. Těším se na Vás.

Leave a reply