You can enable/disable right clicking from Theme Options and customize this message too.Book Online

* Please Fill Required Fields *

Poukázky na focení

Focení s edit b. photo / Off / 4.12.2017

Nedávno jsem přemýšlela nad tím, kdo je pro mě osoba, jejíž fotky nemám a platila bych za ně zlatem. Pro mě je to můj děda, ale tak nějak věřím, že někoho takového máme všichni. Proto bych si k letošním Vánocům přála, abychom si právě na tyto lidi vzpomněli. Na maminky a babičky, které na fotkách skoro neexistují a my jednou budeme jejich fotky hledat.

U mě v ateliéru víme, že každá žena je krásná a umíme ji její krásu ukázat. I když si naše maminky a babičky už nemusí věřit na to, že by si zasloužily být na fotkách, umíme jim ukázat opak. Každou ženu, která přijde ke mě do ateliéru v Automatických mlýnech čeká zkrášlování v podobě líčení od profesionální vizážistky, úprava vlasů a možnost zapůjčení nádherných šatů z ateliérové garderóby. Před focením společně také konzultujeme, co z vlastního šatníku by se na focení hodilo donést a jak se na focení připravit.

Pro všechny, kteří chtějí darovat pod stromeček něco speciálního jsem připravila nádherné dárkové karty na hodnoty 1.000,-  a 2.000,-. Dárkové kartičky si můžete objednat jednoduše v eshopu, kde za ně zaplatíte online kartou. Poplatek za focení je 1900, takže poukázka pokryje buď větší část nebo celý tento zážitek. Po fotografování se společně potkáme a prohlédneme si fotky. Ty portréty, které se vám budou líbit, si koupíte. Je na každém, v jaké podobě své fotografie bude chtít a kolik si jich vybere. Moje práce je udělat takové fotografie, abyste je chtěli všechny 🙂

Už jste se rozhodli, kdo je pro vás ta speciální osoba, která si zaslouží existovat na fotkách?

Comments are closed.