You can enable/disable right clicking from Theme Options and customize this message too.Book Online

* Please Fill Required Fields *

Příběh klientky – Míša o focení a o tom, proč ještě nedospívat

Nezařazené / Off / 7.8.2017

Slavila jsem své třiatřicáté narozeniny. Nijak zvlášť to neprožívám, takže jsem si jen pomyslela, že ještě ve škole jsem si říkala, že v tomhle věku budu už určitě dospělá. A že se to nějak nedostavilo 🙂
K narozeninám mi přišlo přání od Edit, která mě naťukla. Prý, jestli bych se nechtěla nějak odměnit, a poslala mi ukázku svých fotek. Bylo to něco úplně jiného. Napadlo mě, že jsou sice krásné, ale se mnou by se něco takového nedalo udělat. Já přece nejsem ten typ, resp. ten SEXY typ jako ta žena na obrázku. Nicméně hlavou mi to vrtalo a pak jsem se snažila najít důvody, proč je to zbytečné, vždyť fotek mám už tak mraky, co bych s nimi vlastně dělala, vypadala bych směšně, proč bych měla viset někde na zdi… ale vlastně proč ne?
Edit to tehdy ještě netušila, ale díky hledání důvodů proč NE mi došlo, že je tady jedno velké proč ANO. Za pár měsíců ze mě bude kulička a nikdy už nic nebude jako dřív. Bojím se, ale zároveň se těším. Absolutně netuším, co přijde. Změním se teda teď z potrhlé holky na ženu? Tak pojďme do toho, zachyťme tohle období na půli cesty.
Když jsme se s Edit sešly, pobavily jsme se o mé představě. Tedy spíš o mé nepředstavě – věděla jsem, že nechci být někým, kým nejsem. Hlavně žádné spodní prádlo, tygří vzory, vyzývavé pózy… to mě děsí! Naštěstí Editu taky 🙂 Shodly jsme se na všem. Uděláme si holčičí odpoledne, vezmu si s sebou pár jednoduchých šatů, nějaké mi Edit půjčí, učeše a namaluje mě slečna vizážistka, není důvod být nervózní (dobrá teorie).
Na focení jsem dorazila nenamalovaná, neučesaná, nervózní. A během půl hodiny ze mě byla panenka Barbie, dokonalá pleť a líčení, mega dlouhé řasy, romantický účes. S nějakým pózami jsem si nemusela lámat hlavu, Edit mě pokaždé nainstalovala, jak potřebovala. Nervozita ze mě spadla hlavně díky přístupu Edit, která průběžně prohlížela, co má nafoceno, a dávala najevo své nadšení. Těch pár hodin uteklo hrozně rychle, celou dobu jsem si připadala jako v Pretty Woman, jak mi holky podávaly další a další šaty a opravovaly líčení.
Když mi za pár dní přišly ukázky fotek, nejdřív jsem se nemohla poznat. Několik večerů po sobě jsem si je prohlížela v posteli před spaním a připadala si jako narcis. Než jsem je viděla, měla jsem v plánu vybrat tak dvě, možná tři, ty by mohly udělat mému muži radost. Nakonec jsem se tak při zemi nedržela, nechám si je pro radost sobě.
Hodně oceňuju i to, že od Edit to není jen o poslání fotek na e-mail a konec. Dostala jsem komplexní balíček – fotky na bambusovém papíře, barevně sladěné pasparty, fotky v aplikaci a na flashce, vše v dárkové krabici… Edit dokonce zařídila i zasklení fotek a sehnala rámečky na míru. A co je nejlepší – ta žena na fotkách jsem já. A teď už „visím“ na zdi. Hustý 😀

Comments are closed.