You can enable/disable right clicking from Theme Options and customize this message too.Book Online

* Please Fill Required Fields *

Sexy focení před svatbou? Jaké jsou možnosti?

Nezařazené / Off / 30.4.2017

Představ si ideální soukromou oslavu sebe sama. Krásný interiér zámeckého stylu. Hraje tvoje oblíbená pohodová hudba. Ve skleničce máš svoje oblíbené pití a dobře se bavíš při pokecu s vizážistkou a fotografkou. Parta holek, kterým to dohromady klape. Vyprávíš jim o svých plánech na svatbu a o tom, jak se těšíš na svatební cestu. Fotkama chceš překvapit nastávajícího manžela. Tahle suprová atmosféra se nese celým focením a ty z něj odcházíš odpočinutá a spokojená jako kdybys strávila několik hodin na masážích a ve vířivce s kamarádkama. Prostě jen se tak trochu rozmazlit

Počkat. Rozmazlit? Co když budu ve stresu a nervózní?
Spousta klientek se mi při focení svěřily, že byly trochu nervózní. Co jim pomohlo? Na schůzkách před focením jsme si vysvětlily, co a jak probíhá. Naplánovaly si focení a u toho jsme se vzájemně poznaly. Všechny se shodly na tom, že nejdůležitější bylo, že věděly, že jsme na jedné vlně a věříme si. To je pro každé focení klíčové. I když budeš na začátku trochu nervózní. Tahle nervozita by měla postupem času opadnout.

Některé budoucí nevěsty mi říkaly, že s focení mají obavy proto, že nejsou žádné modelky. Nevědí, jak pózovat a bojí se, aby fotky nevypadaly lacině. To je naprosto opodstatněný strach, ale zkušený fotograf tě focením provede, nasměruje a podporuje tvé pravé já. Pozná tě a ví, co je pro tebe přirozené. Díky tomu, že si vzájemně věříte a rozumíte vypadají výsledné fotky tak dobře.

Velmi důležité je si vybrat fotografa tak, aby ti vyhovoval jeho styl. Jeho/její předchozí focení by měly být to, co hledáš. Nedělej kompromisy. Je to tvoje focení. Tvůj den, Tvoje oslava.

Jaké mám možnosti?
Je několik fotografických stylů, které se zabývají focením ženské krásy. Nejčastěji jsi mohla slyšet o focení glamour a budoir. Jaký je mezi nimi rozdíl? Ne moc velký. Obě jsou zaměřené na ženskou krásu a její zvýraznění. Glamour je zaměřený na fyzickou krásu modelek a používá se často v reklamách (třeba na parfémy). Budoir je o ženách ve spodním prádle. O ženách různých fyzických proporcí. Fotografie jsou něžné a velmi ženské.

Narovinu, není to o tom definovat si jaký styl chceš přesně fotit. Jde o to, vědět, co se ti líbí a co chceš zažít. Protože o tom tahle oslava tvé ženskosti je – o zážitku. O tom rozmazlit se a odnést si vzpomínky v podobě fotek..

Jak vypadá focení ženské krásy se mnou? Nejdřív se domluvíme na schůzce. Ptám se tě na spoustu věcí – oblíbené pití, ovoce, oblíbené mlsání.. Chci tě poznat, abych ti mohla připravit ten nejlepší zážitek na míru. Pracuji s vizážistkou, která je přátelská a je naladěná na stejnou vlnu jako já. S tebou si taky musím rozumět, jinak focení nemá smysl. Společně vybereme interiér, kde focení zrealizujeme – v zásobě jich mám několik a ráda doporučím svůj oblíbený. Přesně ti popíšu, jak focení probíhá a jak se na něj připravit. Dostaneš ode mě uvítací balíček plný tipů a inspirace ohledně focení. Domluvíme si místo a čas focení. Během focení očekávej, že se o tebe budeme starat jak nejlíp umíme. Dostaneš oblíbené pití, mlsání a hrát bude tvoje oblíbená hudba. Proč? Všechno aby vládla pohodová a uvolněná atmosféra. Z ní totiž vyjdou ty nejlepší fotky. Po focení se domluvíme na schůzce a ty si vybereš fotky, které se ti líbí nejvíc. Objednáš si fotoknihu, nebo jinak vytisknuté fotky, které ti budou nejvíc vyhovovat. Po třech týdnech ti doručím dárkový balíček s tvými fotkami. Teď už je na tobě, jestli se z nich budeš chtít radovat sama, nebo je daruješ nastávajícímu 🙂

Comments are closed.