You can enable/disable right clicking from Theme Options and customize this message too.Book Online

* Please Fill Required Fields *

Seznam přání – příběh klientky

příběhy klientů / No Comment / 2.8.2017

Vždycky jsem snila s otevřenými očima, už od mládí, a tak se mi za tu dlouhou cestu vytvořil docela dlouhý seznam přání. Časem jsem na něj zapomněla a nechala se unést vírem života. Až před rokem, prožívala jsem lehce pochmurné období a jako naschvál se nezadařilo snad nikde. V práci, která byla pro mě vždycky lékem na všechno, jsem se cítila nesvá. Doma zaběhlý standard a každodenní rutina. Pole lásky ani nezmiňuju, žádné nebylo, zkrátka tak trochu krize. A v tu dobu jsem při náhodném úklidu objevila své poklady z mládí a vybavil se mi seznam mých přání. V tu chvíli jsem si uvědomila, že pokud jej mám začít plnit, tak teď od téhle chvíle a naplno. A začalo to velmi slibně, cestovatelskými sny, ale tentokrát jsem si slíbila, že opravdu jen relaxačně. Žádná práce, žádné telefony, žádný notebook. Jen zážitky a mí přátelé. Víkend v Benátkách byl božský, cesta Toskánskem dokonalá a výlet do Bathu ohromující. Body v seznamu se plní.

Jeden z nich ovšem stále zůstává nezaškrtnut a tak trochu myslím, že vůbec neproběhne. Když v jednu chvíli na mě na facebooku vykoukne fotka ženy, úplně mě to fascinuje. To je přesně ono, co chci a po čem toužím. Kontaktuju Edit a už připravujeme „Můj den“. Mám strach, nesnáším focení a líčení někým jiným než jsem já. Zpravidla totiž vždycky vypadám jak holka z východu, a tak se moje nechuť k fotografování ještě časem prohlubuje. Svoje obavy sděluju Edit, nechci vulgární fotky na motorce a v koženém oblečku, nechci vypadat jako někdo jiný. Osobní setkání a chvilka úvodní konverzace mě absolutně uklidnila, že by vše mohlo dopadnout jinak a podle mých představ. Domluvily jsme si líčení, vlasy, oblečení a v průběhu povídání mě vždy Edit naznačila pohyb, úklon hlavou, co s rukama, tělem. Pózování bylo neskutečné, vůbec to těm holkám nezávidím. Pracovaly jsme několik hodin a k večeru se lehce vyčerpané rozloučily.

Edit skákala doslova štěstím a byla přesvědčená, že to budou krásné fotky. Jsem životní realista a trochu skeptik, tedy jsem to brala se skrytou rezervou. Za několik dní mě čekalo totální a zdrcují překvapení. Prohlížela jsem si své fotky a nevěřila vlastním očím. Zachytila naprosto přesně to, o co jsem jí žádala, mě jako člověka ve své vlastní kůži a přirozenosti. Žádná umělá nastrojenost a stylizovanost. Natočila o mně vlastně krátký film, ve kterém bylo všechno – křehkost, něžnost, odhodlání, síla ženské duše a zranitelnost. Opravdu jsem ohromená a vděčná za ten uskutečněný dárek, který zachytil věrně moje sny ve tváři, ženskost, vnitřní sílu. Ta dívka má ohromný talent a dar vidět, co je v nás krásné a zachytit ten okamžik v pravý čas.

Děkuju za splnění mého snu, všechno bylo tak, jak jsem si to představovala. Přeji jí z celého srdce, aby její inspirace byla vždycky odrazem přání žen a aby se ženám plnily jejich tajné sny ze seznamů.

 

Poděkování pro Edit od Pavly

   

ZAŽIJTE TO TAKY!

Leave a reply