You can enable/disable right clicking from Theme Options and customize this message too.Book Online

* Please Fill Required Fields *
Event Location
Edit B. Photo, areál Automatických Mlýnů Pardubice, Mezi mosty 436
Event Date
30.6.201810:00 - 13:00

Portrétní workshop – pózování, svícení a styling portrétů pro fotografy

Portrétní workshop – pózování, svícení a styling portrétů pro fotografy

Jste fotograf/ka a občas se vám při focení stává, že na sebe s fotografovanou jen koukáte a ani jeden nevíte, co by měla modelka dělat? Stává se vám, že přijdete domů a máte hromadu stejných fotek? Najdete jednu pózu a na ní se zaseknete většinu focení a fotkám pak chybí diverzita? Nebo se chcete zlepšit ve využívání přirozeného nebo zábleskového světla v portrétní fotografii? Pokud ano, rozumím vám a byla jsem tam taky. Pojďte s tím něco udělat a přijďte na kurz portrétní fotografie.

Naučte se pózovat každou ženu lichotivě k jejímu typu postavy, zlepšete se ve využívání přirozeného světla v ateliéru, získejte zkušenosti s využíváním zábleskových světel. Užijte si práci s nalíčenou modelkou a možnost celé focení si nastylovat – využít totiž budete moct garderóbu šatů a hromadu doplňků, které v ateliéru mám k dispozici!

Vezměte si s sebou foťák – vše si na místě vyzkoušíte a získáte nádherné fotky do portfolia!

Workshop se koná v sobotu 30.6.2018 v ateliéru Edit B. Photo v areálu Automatických mlýnů v Pardubicích. Sejdeme se v 9:45 a s workshopem začneme v 10:00, předpokládaný konec je ve 13:00.

Cena workshopu je 2.000,-

Rezervaci míst na workshop můžete provést na emailu edit@editbphoto.com, na email vám sdělím údaje k platbě a vystavím fakturu.

 

Comments are closed.