You can enable/disable right clicking from Theme Options and customize this message too.Book Online

* Please Fill Required Fields *

Fifty Fabulous – aneb focení úžasné ženy po padesátce

Focení s edit b. photo, příběhy klientů / Off / 26.12.2017

Každá žena je krásná a každá si zaslouží mít krásné fotky. Jitka Zahradníková dostala poukaz na focení ke mě od své dcery. Profesionálně se fotit v životě nenechala a tak byla nervózní a zvědavá. Hned jak přišla do dveří jsme si sedly a věděly jsme, že si budeme skvěle rozumět. To se potvrdilo už při líčení, kdy jsme se obě hodně zasmály a výborná atmosféra se nesla přes celé focení. Jitka si vzala svoje oblečení, ale vyzkoušela si i šaty, které mám v ateliéru k dispozici pro focení. Foukaly jsme vítr do vlasů a vymýšlely lichotivé pózy přesně pro její postavu.

Po týdnu jsme se potkaly k hotovým fotkám a Jitka byla nadšená! Objednala si fotoknihu, kterou jsem jí vytvořila na míru, několik vytištěných archivních fotografií v paspartě a dvě malé fotky v rámečku. Fotkami obdaruje jak děti, tak i manžela. Po Novém roce se vrátí s celou rodinou, abychom jim společně vytvořili společnou fotku na zeď.

Při každém takovém focení si uvědomuju, jak moc je důležité mít kvalitní fotografie svých blízkých. Sama jsem dala letos své mamince i babičce poukaz na focení ke mně a už se moc těším, až jejich fotky budu mít. Je to něco, co mi po nich zůstane a já si těchto fotek budu moc cenit.

 

Chcete to taky zkusit? Kontaktujte mě a vytvoříme spolu focení přímo Vám na míru!

Comments are closed.