You can enable/disable right clicking from Theme Options and customize this message too.Book Online

* Please Fill Required Fields *

Jak se změnila portrétní fotografie?

Focení s edit b. photo / Off / 24.2.2018

Portrétní fotografie se za poslední roky hodně změnila. Alespoň z mého pohledu a v tom, jak jí dělám právě já. Portrét jako profilovka na sociální sítě, nebo na webové stránky samozřejmě zůstává. Má ale novou dimenzi, kterou jsem jako úplně nový koncept začala představovat v Pardubicích ve svém ateliéru v Automatických mlýnech. O co tedy jde?

Pro mě je portrétní fotografie zážitek, jako by se daný člověk (u mě v naprosté většině případů žena) fotil/a na titulní stránku časopisu. Začíná péčí profesionální vizážistky, pokračuje úpravou vlasů a výběrem šatů včetně vhodných doplňků (a kytek). Celé focení je stylizované tak, aby splnilo přání právě fotografované ženy o tom, jak si přeje být fotografována. Inspiruje mě časopis Vogue a Vanity fair.

Každá žena si tak u mě může splnit sen o nádherných fotkách. Záleží jen na ní jestli chce fotky v nádherných šatech, nebo v pohodlném oblečení a v ležérním stylu, či ve spodním prádle. Každý máme svá přání a každá si občas chceme vyzkoušet, jaké to je být ta hvězda, kterou každý obskakuje a stará se o to, aby vypadala perfektně. A právě to si můžete vyzkoušet u mě v ateliéru. Jak byste si přála být fotografována?

Comments are closed.