You can enable/disable right clicking from Theme Options and customize this message too.Book Online

* Please Fill Required Fields *

Mega foto den na letišti? Akce šitá na míru všem fotografům

Photography education, Tipy fotografky / Off / 25.12.2018

Netajím se tím, že fotografování je moje obrovská vášeň. Proto si čas od času udělám radost a vytvořím den zaměřený jen na focení i pro ostatní fotografy – jak ho plánuju? Hlavně tak, aby bavil především mě! Je plný focení, modelek a super lektorů. Vždy je během něj spousta šancí zafotit si, naučit se něco nového, posunout se ve svém umu a odnést si super fotky do portfolia. Výjimkou nebude ani ten nejbližší Mega foto den, který se odehraje na Pardubickém letišti v bývalém odletovém terminálu.

Co čekat? Na místě budou postavené čtyři ateliéry – první zaměřený na portrét a glamour fotografii a svícení s LED světly, druhý na konceptuální fashion fotografii, třetí na long exposure portréty a čtvrtý na tisk fotografií na papíry prvotřídní kvality. O přestávkách se můžete těšit na exkurzi do mého nového fotoateliéru, který je shodou okolností právě na letišti v Pardubicích a navíc jsem pro všechny zařídila focení v leteckém muzeu – s modelkami budeme fotit u letadel i přímo v nich. Rozhodně je na co se těšit!

Jak se na foto den dostat? V první řadě nezapomeňte koupit vstupenky, protože se v předprodeji vyprodají (podobně jako na minulý foto den). A v daný den můžete parkovat přímo před původním odletovým terminálem, nebo u leteckého muzea, přesnou adresu budete mít na vstupenkách 🙂

Už se na vás všechny moc těším!

Comments are closed.