You can enable/disable right clicking from Theme Options and customize this message too.Book Online

* Please Fill Required Fields *

Portrétní focení v roce 2018 – co nového přinese?

Focení s edit b. photo / Off / 29.12.2017

Můj kreativní mozek vymýšlí stále nové věci a tentokrát jsem se rozhodla inspirovat se nádhernými plakáty Alfonse Muchy a vytvořit fine art fotografie inspirované právě jeho secesními plakáty. Když jsem si je totiž prohlížela, viděla jsem nádherné ženy s dlouhými vlajícími vlasy a všude okolo nich kytky..  To je v podstatě moje představa fotografického nebe. Proč to píšu? Hledám všechny, kdo tohoto projektu chtějí jít se mnou! Nepůjde tedy jen o klasické fotky v kytkách (i kdyby něco takového existovalo, protože fotek v kytkách není nikdy dost, že). Budu se snažit o inscenaci jednotlivých vybraných plakátů a to jak barevně, kytkami (samozřejmě), ale i stylingem a využitím šatů.

Fotit se bude v mém portrétním fotoateliéru v Automatických mlýnech a časově bych tyto focení ráda směřovala na druhou polovinu ledna a února. Hlásit se mi můžete na emailu edit@editbphoto.com nebo i ve zprávách na mé facebookové stránce. Podmínkou je souhlas s užitím fotografií pro marketingové účely.

Mám ale i hromadu dalších novinek! Pro začátek jsem se rozhodla začít pravidelně psát blog – nejen o focení, ale i o pózování, marketingu a budování osobní značky! Věřím, že vám moje články na blogu pomůžou a já budu mít radost, že svoje dlouholeté zkušenosti a znalosti předávám dál.

Další novinkou je spolupráce se značkou společenských a svatebních šatů Helen Fontaine. Jejich nádherné kousky mi budou postupně přibývat v mém fotoateliéru v Pardubicích a vy si je budete moct zkoušet a zářit v nich na fotkách! Tím to samozřejmě nekončí. Focení vám budu i v novém roce připravovat na míru. Díky spolupráci s Helen Fontain to znamená i to, že když se vám nějaké šaty zalíbí, rovnou je spolu na focení objednáme. Samotné focení bude o to víc vzrušující a zábavnější!

Už se nemůžu dočkat na všechny ty úžasné ženy, které potkám v roce 2018 a na nádherné fotky, které společně vytvoříme.

Comments are closed.